Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 628922 |
| Merk | Essenza |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Kleur | rosette |
| Materiaal | polyester |
| Materiaal tijk | nep bont |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Garantie | 1 jaar volgens CBW voorwaarden |