Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 662789 |
| Merk | PT Living |
| Breedte | 12,2 cm |
| Lengte | 9,5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Kleur | groen |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |