Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 630980 |
| Merk | Polydaun |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Geschikt voor maten | 120 x 210 cm |
| Materiaal | polyester |
| Onderhoud | stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |