Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Martin Koenders
3 maart 2026
Perfecte bodem en goed instelbaar
J Geerlings
5 februari 2026
goed, maar de verstelbanden kunnen 25 cm langer: handiger
R A Brouwer
30 januari 2026
Goede lattebodem

| Artikelnummer | 1186653 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 7,5 cm |
| Uitvoering | Handverstelbaar |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer, traagschuim, aerospring, latex, HR-schuim |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Comfortzones | heup- & schouderzone |
| Aantal latten | 42 latten |
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal latten | beuken |
| Materiaal lattenhouder | rubber |
| Zelfbouw | Ja |
| Hoofd- en voeteneind onafhankelijk verstelbaar | Ja |
| Neksteun | Ja |
| Hoofdeind verstelbaar | Ja |
| Materiaal latten | beuken |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Voeteneind verstelbaar | Ja |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Om de bedbodem stevig neer te kunnen zetten, adviseert Beter Bed je een universele, zelfdragende potenset. Met deze potenset heb je eigenlijk geen ledikant meer nodig. Maar ook met ledikant is het verstandig de bedbodem te monteren op een zelfdragende potenset. Dit geeft extra stevigheid en voorkomt kraken en piepen. Het geeft tevens een langere levensduur van het ledikant en de bedbodem. De universele, zelfdragende potenset is te vinden onder de rubriek Bedbodems - Potensets. |
De prijs voor Lattenbodem Bossflex 600 handverstelbaar (70 x 200 cm) van 309.- voor 185.40 geldt tot en met dinsdag 5 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice