Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 634887 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 96,1 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Diepte | 200 cm |
| Kleur | wit |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |