Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 459756 |
| Merk | M line |
| Kleur | off-white |
| Breedte | 72 cm |
| Lengte | 49 cm |
| Materiaal | katoen percale |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |