Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 482545 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Kleur | wit |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |