Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 618695 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 90 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 93,6 x 199 cm |
| Hoogte | 18,5 cm |
| Diepte | 190 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |