Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 672077 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF/grenen |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |