Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 486873 |
| Merk | Miodormio |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Kleur | groen |
| Materiaal | polyester |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | stofzuigen met een meubelmondstuk |