Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 638522 |
| Merk | Flexa |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 2,2 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |
| Duurzaam | duurzamer product |