Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1256935 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 44 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Diepte | 44 cm |
| Kleur | Artisan Eiken |
| Materiaal | Spaanplaat melamine |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |

