Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25

| Artikelnummer | 634970 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 90,5 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | zwart/natuur |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |