
| Artikelnummer | 1258117 |
| Merk | HappyBed |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
| Seizoen | alle seizoenen |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 770 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Type dekbed | Synthetisch |
| Materiaal vulling | Front: 100% Polyester, reverse: 100% polyester Microfiber |
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

