Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Jan Wijnen
21 augustus 2025
ik ben tevreden hierover
jannie Bakker
18 juli 2025
hij is geruisloos en ligt lekker stevig.
Hennie Wevers
7 april 2025
Product is heel goed . Maar de prijs erg hoog

| Artikelnummer | 1104150 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Uitvoering | Elektrisch verstelbaar |
| Kleur | antraciet/geel |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Comfortzones | heup- & schouderzone |
| Aantal latten | 38 |
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal latten | beuken |
| Materiaal lattenhouder | rubber |
| Zelfbouw | Nee |
| Hoofd- en voeteneind onafhankelijk verstelbaar | Ja |
| Draadloze afstand-bediening | Ja |
| Netvrij schakeling | Nee |
| Nood-schakeling (stroom-uitval) | Nee |
| Neksteun | Ja |
| Hoofdeind verstelbaar | Ja |
| Materiaal latten | beuken |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Kantelbare latten | Ja |
| Knieknik | Ja |
| Voeteneind verstelbaar | Ja |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Overige | Om de bedbodem stevig neer te kunnen zetten, adviseert Beter Bed je een universele, zelfdragende potenset. Met deze potenset heb je eigenlijk geen ledikant meer nodig. Maar ook met ledikant is het verstandig de bedbodem te monteren op een zelfdragende potenset. Dit geeft extra stevigheid en voorkomt kraken en piepen. Het geeft tevens een langere levensduur van het ledikant en de bedbodem. De universele, zelfdragende potenset is te vinden onder de rubriek Bedbodems - Potensets. |