Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
N. Vermaas
16 mei 2026
Altijd fijn een nieuw bed
G.W.A. Tromp
14 mei 2026
In het begin was het wennen om er op te slapen, maar na 3 dagen vind ik het fantastisch, blij dat ik het heb aangeschaft.
dieny Leentvaar
12 mei 2026
Ik kom niet meer met pijn in mijn rug uit bed

| Artikelnummer | 1227242 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Type matraskern | Gel |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | medium |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Opbouw matraskern | Gel SG45 |
| Materiaal tijk | 75% gerecycled polyester, 25% polyester |
| Onderhoud | Regelmatig draaien; molton topper gebruiken |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
Zoek je een comfortabel topmatras? Kies dan voor gel! Met een gel topmatras hoef je niet bang te zijn dat je het te warm hebt in bed. Gel werkt verkoelend en ventileerd uitstekend. Daarnaast wordt je gewicht gelijkmatig verdeeld. Erg fijn!
Een topmatras of topper leg je bovenop je gewone matras. Het versterkt de eigenschappen van je matras. Zo creëer je verrassend en aangenaam slaapcomfort. Bovendien verleng je met een topmatras de levensduur van je matras.
Gel is een schuimsoort dat reageert op lichaamsdruk en optimaal ventileert. Het schuim wordt extra soepel en je ervaart minimale tegendruk op het lichaam.
Het gelschuim topmatras is vergelijkbaar met een mix van koud- en viscoschuim. Het materiaal kan ook orthopedische problemen oplossen door de puntelasticiteit aan het oppervlak en de hoge veerkracht. Op een gel topmatras lig je relatief zachter. Dit in tegenstelling tot een koudschuim topmatras, waarbij juist veel steun geboden wordt.