Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25
| Artikelnummer | 671699 |
| Merk | PT Living |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 24,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Kleur | goud/paars |
| Materiaal | metaal |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |