Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 466690 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 47 cm |
| Lengte | 32 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Kleur | aluminium |
| Materiaal | metaal |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |