Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 686073 |
| Merk | Good Morning |
| Breedte | 140 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Lengte | 220 cm |
| Weeftechniek | platbinding |
| Kleur | blauw |
| Dessin | kids |
| Materiaal | katoen |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |