Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1047373 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 140 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Lengte | 220 cm |
| Kleur | multicolour |
| Materiaal | katoen |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |