Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 621178 |
| Merk | Comfort Collectie |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 12 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Kleur | champagne |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |