Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 1074524 |
| Merk | Beter Bed Basic |
| Breedte | 95.1 cm |
| Lengte | 51.5 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |