Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25

| Artikelnummer | 636041 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 2,2 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Kleur | grijs |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |