Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 649517 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 151 cm |
| Lengte | 61 cm |
| Hoogte | 223 cm |
| Kleur | wild eiken |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |