Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 624372 |
| Merk | Flexa |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Hoogte | 34,5 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Kleur | wit/berken |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |