Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 624481 |
| Merk | Flexa |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 85/94 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Kleur | zwart |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |