Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
R. de Greef
28 december 2020
Deurtjes klappen hard dicht. Hierdoor wat stookdopjes geplaatst, echter blijkt dat de deurtjes heel kort tegen het hout dichtslaan. Dus bijna geen ruimte voor het stootdopje

| Artikelnummer | 470746 |
| Merk | Maxi |
| Breedte | 33 cm |
| Lengte | 33 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Diepte | 1,2 cm |
| Kleur | rood |
| Accessoires voor collectie | Lagoon |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |