Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 624420 |
| Merk | Flexa |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 105 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Kleur | blauw |
| Onderhoud | wasbaar op 40°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |