Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 624470 |
| Merk | Flexa |
| Breedte | 68 cm |
| Lengte | 68 cm |
| Hoogte | 0,1 cm |
| Diepte | 54 cm |
| Kleur | transparant |
| Materiaal | kunststof |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |