Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 617637 |
| Merk | Flexworld |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 0,1 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Kleur | roze/rood |
| Materiaal | katoen |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | montage niet inbegrepen |