Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25

| Artikelnummer | 672104 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 89,5 cm |
| Lengte | 8,5 cm |
| Hoogte | 125 cm |
| Kleur | wit |
| Accessoires voor collectie | Noah |
| Materiaal | katoen |
| Onderhoud | Alleen handwas |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |