Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 634942 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 47,7 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Diepte | 47 cm |
| Kleur | grijs |
| Accessoires voor collectie | Kiddy |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |