Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 634906 |
| Merk | Vipack |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Uitvoering | 1 lade |
| Kleur | wit |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |