Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Beter Slapen iD profiel Uitleg & test maken
JCM zee-vos
31 maart 2026
We hebben t nu 1week en kunnen prima slapen en mijn man minder pijn in zijn rug
Frieda Schuurman-Bijker
26 maart 2026
Tot nu toe prima
Liesbeth Boerwinkel Boerwinkel
18 februari 2026
Matras bevalt prima, geen rugpijn als ik erop lig.
| Artikelnummer | 663079 |
| Merk | Wave by M line |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Dikte | 24 cm |
| Gewichtsklasse | tot 130 kg |
| Comfortzones | 5 zones |
| Hardheid | zelf aanpasbaar |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Type matraskern | Schuim |
| Opbouw matraskern | 16 cm koudschuim, 3 cm softfoam, 3 cm traagschuim |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Ventilatie kern | ventilatie door opencellig HR-schuim en ventilatiekanalen |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind; tijk wasbaar op 60'C |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel