Theo Bruekers
21 april 2026
Tot nu toe slaapt het lekker.
Henrike van Helden
16 april 2026
Eerste nachten waren even wennen maar inmiddels merk ik dat het mijn nachtrust ten goede komt. Alleen de (fabrieks)geur die eraf komt valt me een beetje tegen. Maar belangrijkst is dat hij goed ligt!
klant
16 april 2026
Ik heb nog maar een nacht op het matras geslapen, kan er dus nog geen goed oordeel over geven. We moeten, denk ik, nog aan elkaar wennen, het vorige heb ik twintig jaar belegen, daar was ik ongeveer mee getrouwd. Zal. hier ook wel lukken... vraag me over een maand nog maar eens.,

| Artikelnummer | 1118553 |
| Merk | Emma |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Voorzien van split | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Ventilatie tijk | ademende bovenlaag |
| Hardheid | medium |
| Handvatten | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Opbouw matraskern | koudschuim |
| Type comfortlaag | grafiet schuim |
| Materiaal tijk | 99% polyester, 1% elastane |
| Onderhoud | 1x per maand hoofd en voeteneind draaien;molton en anti-slipdek gebruiken |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |
De prijs voor Koudschuim topper Emma Original Pro (140 x 200 cm) van 509.- voor 305.40 geldt tot en met dinsdag 5 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice