Jurriaan Droppert
29 maart 2026
Heerlijk voor op je zij slapen. Ondersteuning is precies goed en je rug ligt recht. Voor op je rug/buik liggen is het eigenlijk net te dik.
P Vluggen
20 maart 2026
Prijzig kussen
L Holstege
19 maart 2026
goede ondersteuning waardoor ik geen nekpijn meer heb

| Artikelnummer | 1186281 |
| Merk | M line |
| Breedte | 35 cm |
| Lengte | 55 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Vulgewicht | 820 |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Anti allergie | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | rug, zij |
| Neksteun | Ja |
| Hardheid | medium, soepel |
| Type kussen | Traagschuim |
| Materiaal vulling | traagschuim, visco-elastisch schuim |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Onderhoud | Regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Nekgedeelte navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 3 jaar) |