| Artikelnummer | 1231935 |
| Merk | HappyBed |
| Kleur | multicolour |
| Geschikt voor | Kind |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | normaal strijken 150°C |
| Garantie | 1 jaar garantie |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |