Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1247183 |
| Merk | HappyBed |
| Kleur | taupe |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | katoen perkal |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | niet strijken |
| Garantie | 1 jaar garantie |

