Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Frau Scheunert
5 mei 2026
Gewoon geweldig. Je zweet niet. Snel te wassen en snel te drogen. Gewoon vindingrijk
Lize Lot
14 april 2026
Lekkere slopen
Jan Boer
9 april 2026
Mooi en goed degelijke kussenslopen
| Artikelnummer | 1231940 |
| Merk | HappyBed |
| Kleur | taupe |
| Geschikt voor | Volwassene |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | microvezel |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | niet strijken |
| Garantie | 1 jaar garantie |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |