Maak een afspraak en kies jouw gratis beddengoed bij aankoop t.w.v. €25
Jos
31 maart 2026
Geweldige kussens
Gerda van
11 maart 2026
Ik vind de prijs erg hoog. Kwaliteit is prima. Verhouding prijs en materiaal erg hoog.
W.F. Beij
27 februari 2026
Pasdt goed om de kussens

| Artikelnummer | 1033084 |
| Merk | M line |
| Kleur | ecru |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 34 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 1 jaar garantie volgens M line voorwaarden |