Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1078419 |
| Merk | Cinderella |
| Kleur | zwart |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |