Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
| Artikelnummer | 686535 |
| Merk | Evolon |
| Kleur | wit |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | polyester/polyamide |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |