Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Kristel Oostenbrink
12 mei 2026
Prima product
Winand Kluitman
6 mei 2026
Geen opmerkingen
KDemeyer
5 mei 2026
Perfect goede pasvorm

| Artikelnummer | 1225949 |
| Merk | B Bright |
| Kleur | wit |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
| Overige | Set van 2 stuks |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |