Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Werner Wauters
7 april 2026
Zeer comfortabel hoofdkussen
Peter
17 oktober 2025
Het is een goed kussen voor als je op je rug ligt maar op je op als je op je zijde ligt is het kussen iets te dun
Gerda Schrauwen
6 mei 2025
Zeer comfortabel, blijft zijn vorm houden Slaap na lange moeilijke nachten terug als een roosje . Zeker een aanrader , ik kan kan niet meer zonder .
| Artikelnummer | 683778 |
| Merk | Tempur |
| Kleur | creme |
| Breedte | 61 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens TEMPUR® voorwaarden |