Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1078178 |
| Merk | Silvana |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 25 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Vulgewicht | 200 |
| Anti allergie | Ja |
| Vulling | 200 gram |
| Materiaal vulling | synthetisch |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |