Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
asiakas
24 april 2026
I bought it as an additional filling for my pillow. Nice and soft.
Ruben van Eck
25 maart 2025
Erg goed kapok. Vult je kussen goed. Wel aan de prijzige kant.
marie Louise
22 maart 2025
Zeer tevreden

| Artikelnummer | 1083752 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Kleur | grijs |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |