Afspraak vóór 26 mei? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Mw. Lochmans
19 mei 2026
De lattenbodem is stabiel en ligt goed
Adriana Ijzendoorn
15 mei 2026
Prima bed en large noden goede service
M. van de Wetering
11 mei 2026
Gewoon goed! ligt lekker, vooral als je hem wat zachter stelt op de heupen

| Artikelnummer | 1186674 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Uitvoering | Vlak |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer, traagschuim, polyether, aerospring, latex, HR-schuim |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Nee |
| Comfortzones | heup- & schouderzone |
| Aantal latten | 28 |
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal latten | beuken |
| Materiaal lattenhouder | rubber |
| Zelfbouw | Ja |
| Materiaal latten | beuken |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Nee |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Om de bedbodem stevig neer te kunnen zetten, adviseert Beter Bed je een universele, zelfdragende potenset. Met deze potenset heb je eigenlijk geen ledikant meer nodig. Maar ook met ledikant is het verstandig de bedbodem te monteren op een zelfdragende potenset. Dit geeft extra stevigheid en voorkomt kraken en piepen. Het geeft tevens een langere levensduur van het ledikant en de bedbodem. De universele, zelfdragende potenset is te vinden onder de rubriek Bedbodems - Potensets. |