Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Leo Sebregts
3 maart 2026
prima latten bodem voor onder het prima matras . In het begin een beetje raar luchtje maar sliep toen al wel goed en dat luchtje was na een paar dagen over.
Ortwin Verkest
28 februari 2026
Bij Beter Bed Waregem werd ons deze lattenbodem aangeraden. we zijn er zeer tevreden van.
Nee
26 februari 2026
Matras-lattenbodem en kussens liggen heerlijk. Slaap heel lekker.

| Artikelnummer | 1186748 |
| Merk | Beter Bed Select |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Uitvoering | Vlak |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Geschikt voor de volgende matrassen | pocketveer, traagschuim, polyether, aerospring, latex, HR-schuim |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Comfortzones | heup- & schouderzone |
| Aantal latten | 42 |
| Materiaal frame | beuken |
| Materiaal latten | beuken |
| Materiaal lattenhouder | rubber |
| Zelfbouw | Ja |
| Materiaal latten | beuken |
| Schuif-mechanisme | Ja |
| Vering gehele ligoppervlakte | Ja |
| Kantelbare latten | Ja |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Om de bedbodem stevig neer te kunnen zetten, adviseert Beter Bed je een universele, zelfdragende potenset. Met deze potenset heb je eigenlijk geen ledikant meer nodig. Maar ook met ledikant is het verstandig de bedbodem te monteren op een zelfdragende potenset. Dit geeft extra stevigheid en voorkomt kraken en piepen. Het geeft tevens een langere levensduur van het ledikant en de bedbodem. De universele, zelfdragende potenset is te vinden onder de rubriek Bedbodems - Potensets. |
De prijs voor Lattenbodem Bossflex 600 deluxe vlak (90 x 220 cm) van 419.- voor 251.40 geldt tot en met dinsdag 5 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice