Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop
Gregory Breugelmans
30 maart 2026
Comfortabel
Jurriaan Droppert
29 maart 2026
Heerlijk voor op je zij slapen. Ondersteuning is precies goed en je rug ligt recht. Voor op je rug/buik liggen is het eigenlijk te dik.
P Vluggen
20 maart 2026
Prijzig kussen

| Artikelnummer | 1186283 |
| Merk | M line |
| Breedte | 35 cm |
| Lengte | 55 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Vulgewicht | 900 |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Anti allergie | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | rug, zij |
| Neksteun | Ja |
| Hardheid | medium, soepel |
| Type kussen | Traagschuim |
| Materiaal vulling | Traagschuim, visco-elastisch schuim |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Onderhoud | Regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Nekgedeelte navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 3 jaar) |