Afspraak vóór 7 april? Ontvang gratis beddengoed (t.w.v. €25) bij aankoop

| Artikelnummer | 1075983 |
| Merk | B Bright |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |